Our Team

Nasz Zespół

Prezentujemy Państwu nasz zespół, który składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Poza kadrą kierowniczą dysponujemy wsparciem wyspecjalizowanych ekspertów na infolinii oraz regionalnych ekspertów PPK.

Łukasz Cieniak

Łukasz Cieniak

Manager

Niezależny ekspert w zakresie wdrożeń i zarządzania PPK - Pracowniczych Planów Kapitałowych. Kompetencje: Uczestniczył w projektach wdrożeniowych RODO dla korporacji w latach 2015-2019. Od 2019 roku aktywnie przygotowuje firmy do
Tomasz Łucyk

Tomasz Łucyk

Dyrektor Struktury Sprzedaży

Związany z branżą finansowo-ubezpieczeniową od 15 lat. Zajmował stanowiska kierownicze w podmiotach bankowych i ubezpieczeniowych. Kompetencje: Absolwent SGH w zakresie planowania finansów osobistych. Aktywnie wspiera wdrożenia w zakresie Pracowniczych Planów
Paulina Gołąbek

Paulina Gołąbek

Manager

Wspomaga wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych i zajmuje się dokumentacją. Kompetencje Absolwentka UKSW. Specjalizuje się w ochronie danych osobowych i  informacji niejawnych.
Michał Janik

Michał Janik

Manager

Manager zespołu wdrożeniowego w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych. Kompetencje Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Związany z branżą finansowo-ubezpieczeniową od 9 lat.